Cihazla Su Kaçağı Nasıl Bulunmaktadır?

Cihazla Su Kaçağı Nasıl Bulunmaktadır?

Su kaçağı gibi sorunlar sırasında net çözüm üretilmesi için artık her geçen gün yeni teknolojilerin karşımıza çıkmakta olduğunu görebiliyoruz. Kırmadan su kaçağı bulma imkanı gelişen yeni teknolojiyle beraber artık karşımıza çıkmış durumdadır. Kırmadan su kaçağının tespit edilmesi için özel olarak üretilmiş olan cihazlar bulunmaktadır.  Firma olarak sizlere hizmet vermiş olduğumuz sırada bu cihazları kullanarak hizmet veriyoruz. Bu şekilde evinizin veya iş yerimizin neresinde su kaçağı sorunu meydana geldiyse  noktasal olarak bu sorun tespit edilerek gerekli çözümler üretilebilmektedir. Son teknoloji cihazlarımızın yanı sıra ekibimizde alanında profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Su kaçağının tespiti noktasında kullanılabilen cihazlar şu şekildedir:

Termal Kamera: Bu cihazlar sayesinde ağırlıklı olarak sıcak su borularında meydana gelmekte olan kaçakların yeri tespit edilmektedir. Fakat termal kameralar ağırlıklı olarak yardımcı cihazlar olarak kullanılmaktadır.

Pis Su Kamerası: Sızıntıların oluşturduğu pis su giderlerinde bazı hasarların oluşturduğu pis su giderlerinde bazı hasarların oluşturduğu görülmektedir. Pis su kamerası ise bu hasarların tespit edilmesi noktasında yardımcı olan ekipmanların arasında yer almaktadır. 


DİĞER BLOG / DUYURU