Sakarya Su Tesisat Tamircisi

Sakarya Su Tesisat Tamircisi

Yeni taşınmış, mutfağınızın veya banyonuzun su tesisatında eksik parça veya yanlış takılmış malzemeler olabilir. Bu gibi durumlarda Sakarya Su Tesisat Selim Usta bir telefon kadar yakınınızdadır. Bu numaradan 0535 769 58 12 bize ulaşabilirsiniz. Hızlı ve güvenilir hizmeti ile siz değerli müşterilerimiz hizmetinizdeyiz.


• Çok yoğun bir yaşam temponuz var ise evinizde ki veya ofisinizdeki küçük tesisat işlerine ayıracak zamanınız yok ise, ustalarımız isteklerinizi göz önüne alarak evinizin veya işyerinizin Sakarya Su Tesisat Selim Usta olarak, tesisat işlerinizi üstlenmektedir.

• Arızanızı bize bildirdikten sonra işinde uzman ustalarımız ile kaliteli malzemeler ve titiz işçiliği ile birlikte, her bütçeye uygun fiyat aralığı ile sizlere hizmet vermekteyiz.

• Bize verdiğiniz işi size söylediğimiz zaman içerisinde teslim ediyor ve uygun fiyat garantisi vermekteyiz. Yaptığımız işi kendi işimiz gibi yapıyoruz. Gereken dikkat ve özeni göstermekteyiz.

• Sakarya Su Tesisat Selim Usta  her zaman hizmetinizdedir. Eskiden olduğu gibi her iş için ayrı ayrı usta çağırmanıza artık gerek yok,Sakarya Su Tesisat Selim Usta  tamircisi olarak her türlü su tesisat tamirciniz olarak hizmetinizdeyiz. 

• Su tesisatı işlerinde kullandığımız malzemeleri, ne kadar kullandığımızı, seçtiğimiz malzemelerin hangi kalitede ürünler olduğunu isterseniz görebilirsiniz. Hızlı ve güvenilir hizmeti ile Sakarya Su Tesisat Selim Usta  hizmetinizdedir.

DİĞER BLOG / DUYURU