KANALİZASYON AÇMA

KANALİZASYON AÇMA

Kanalizasyon tıkanıklığı yaşanan bölge için firmamız görüntüleme cihazları ile tıkanan bölgenin kontrolü sağlayarak olası tıkanıklığa sebep olan nesneleri görüntüler ve tıkanan nesnelerin kütlesine göre kanal açma cihazı kullanarak tıkanıklığı açmaktadır. Kanalizasyon tıkanıklığı firmamız asla borulara ve tesisata zarar vermez. Tıkalı olan her türlü gideri açan ekipmanımız ile hizmetinizdeyiz.

Kanalizasyonlar Neden Tıkanır ?

  • Bina da kullanılan tuvaletlere erimeyen cisimlerin atılması kanalizasyonları tıkar.
  • Lavabolara dökülen yağlı yemek artıkları pis su giderlerini borularını ve kanalizasyonu tıkar.
  • Sanayi olan bölgelerde, pis su giderlerine atılan kumaş bez parçaları, poşet ve hacimli kimyasal atıklar kanalizasyonu tıkamaktadır.
  • Logar temizleme içerisindeki tıkanmaya sebep olan taş – kum – çakıl vb. gibi maddeler temizlenir.

Kanalizasyonu Nasıl Açarız ?

Tıkanıklık açma cihazlarımız asla tıkanan borulara zarar vermemektedir. Kanalizasyon tıkanıklığını açtığımız gibi tuvalet, lavabo, pimaş borularında meydana gelmiş beton harç gibi kalıtsal bir tıkanıklık söz konusu olduğunda kameralı görüntüleme cihazlarımız sayesinde tıkalı olan bölgenin dilerseniz sizlere kamera kaydı yaparak da sunabiliriz.

Kullandığımız robot cihazlar sayesinde kırmadan kanalizasyon borularında ki tıkanıklığı kısa sürede açıyoruz, tıkalı olan kanallarda yaşanan her türlü sorunu uzman ekibimiz sizlere rapor olarak sunmaktadır. Sakarya'nın lider firması olarak siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır. Sakarya'nın tüm mahalle ve köylerine 7/24 hizmet vermekteyiz.
BU HİZMET İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ