SU KAÇAĞI TESPİTİ

SU KAÇAĞI TESPİTİ

KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ


Günümüzde oldukça karşılaşılan bir durum olmakla beraber, tesisat ve su tesisat sektöründeki ehli olmayan kişiler tarafından bilgi ve iş kirliliği oluşabilmektedir. Su kaçağı bulma işleminin titizlikle ve ivedilikle yürütülmesi gereken bir husus olup, su tesisat ve su kaçağı bulma işinin ehli olmayan kişiler tarafından yapılıp başarı-sonuç oranı azımsanmayacak kadar azdır. Her işte ve sektörde olduğu gibi su tesisatçılığı da mesleki açıdan bilgi,deneyim, tecrübe ve profesyonellik gerektirmektedir. Ben tesisatçıyım diyen herkese güvenmemenizi aşağıda belirteceğimiz önem teşkil eden durumlar için rica ediyoruz. Zira su tesisat ve su kaçağı bulma işi ile uğraşan personelin belli bir kurstan, eğitimden ve bilhassa tecrübe sahibi ustaların yanında çıraklıktan, kalfalığa ve ustalığa geçiş sürecinin olması büyük önem arz etmektedir.

Su kaçağı ve su sızıntısı görmezden gelinmemesi gereken mühim bir konudur. Su kaçağının erken teşhisi yapılmadığı, fark edilip harekete geçilmediği veya yanlış ellere teslim edildiği durumlarda oluşabilecek olumsuzluklardan bahsedecek olursak;

Pimaşta bulunan küçük bir kaçağın, çatlağın geç fark edilip tüm tesisat pimaş döşemesini etkilemesi
Fayansların, mermerlerin, seramiklerin, parkelerin aşınması
Duvarlarda meydana gelebilecek nem, rutubet, çatlak vb. gibi hususlardan kaynaklı alt veya yan komşumuza su sızıntısı oluşarak büyük masraflar doğurması
Duvarlarda ve zeminde sararmalar, küflenmeler ve kötü kokulara sebebiyet vermesi
Birde bu söylediklerimize yanlış eller ve su kaçağı bulma ve su tesisat işinin ehli olmayan kişiler tarafından yapıldığını katarsak bunun bizi çok müşkül durumlara sokması içten bile olmamakla birlikte evimiz, işyerimiz kısaca yaşam alanımızda istemeyeceğimiz maddi ve manevi sorunlarla karşılaşıp harabeye ve inşaat alanına dönebilir.
Yukarıdaki problemlerle karşılaşmamak için naçizane önerimiz çalışacağınız firmayı iyi inceleyip, referans geçmişini irdelemeniz olacaktır. “Ne olacak sanki, hepsi aynı işi yapar.” mantığı ile düşünmemenizi önemle rica ediyoruz.

Su kaçağı bulma ev su sızıntısı tespitinde teknolojinin günümüz nimetlerinden yararlanarak kırma, dökme olmadan noktasal olarak su kaçağının nerede olduğunu uzman ve işinin ehli personellerimiz tarafından siz değerli müşterilerimize 7/24 Sakaryanın  tüm ilçelerine garantili hizmet vermekteyiz. Şayet bilindiği gibi yeni cihazlara sahip olmayan ve alanında yeterli bilgiye sahip olmayan personellerin evinizi harabeye döndürmesi kaçınılmaz olacaktır. Bu da sizin için bir hayli uzun, sıkıcı ve fazladan masraflı bir süreç olacaktır. Doğal olarak sizin istemeyeceğiniz husustur.

Su kaçağını nerede olursa olsun bulmama gibi bir ihtimalimiz söz konusu değildir. Günümüz teknolojisinden en iyi şekilde yararlanan kameralı su tesisat firmamız %100 noktsal su kaçağı bulma ve kırmadan su kaçağı bulma garantisi vermektedir. Bulunmayan hiç bir hizmetten para talep edilmemektedir. Son model cihazlar ile sorunlu bölge size kamera ile gösterilip arzu ettiğiniz takdirde onarım işlemini de uygun maliyet ve gönül rahatlığı ile su tesisatçısı, su kaçağı bulma firmamız Sakarya Su Tesisat Selim Usta'a yaptırabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler; Su kaçağı, su kaçağı bulma, su kaçağı bulan firma, su kaçağı tespiti, su sızıntısı tespiti, kırmadan su kaçağı bulma, noktasal su kaçağı bulma, kameralı su kaçağı bulma, cihazla su kaçağı bulma, kameralı su kaçağı tespiti


BU HİZMET İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ