Hakkımızda

Sakarya Su Tesisat Selim Usta, 2003 yılında kurulmuş ve kurulduğu yıldan bu yana her türlü su tesisatı arızalarının karşısında sizlerin yanında yer alarak, en zahmetli sorunları bile kısa süre içerisinde ortadan kaldırarak sizlere garantili hizmet vermektedir.

Alanında bilgi ve deneyim sahibi su tesisatçı ustaları ile çalışan firmamız, teknoloji ve bilim alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek, bu gelişmelere hızla ayak uydurmaktadır.

Kurulduğu yıldan bu yana zahmetli sorunları minimum süre içerisinde maksimum kaliteli işçilikle ortadan kaldıran firmamız, Sakaryalırın en çok tercih ettiği su tesisatçı firması haline gelmiştir.

Eskiden zahmetli ve masraflı işlemler sonucu ortadan kalkan bu problemleri cihaz yardımı ile ortadan kaldıran sertifikalı tesisat ustalarımız, sizleri zaman açısından da kârlı çıkarmaktadır.

Eski usul teknik olarak da bilinen klasik yöntemlere başvurmayan firmamız, teknolojinin son harikası cihazlardan yardım alır ve sizleri ekstra masrafa sokmaz.

Eski, yeni, ev, işyeri dinlemeden her türlü yapıda meydana gelmesi muhtemel olan su tesisatı sorunlarının tamamını yok eder ve sizleri uzun ve meşakkatli işlemlerden kurtarır.

Su tesisatı sistemi içerisinde meydana gelen, su kaçağısu sızıntısı, logar tıkanıklığılavabo tıkanıklığı ve petek tıkanıklığı gibi sorunları tamir eden firmamız sizlere bir telefon kadar yakındır.

Geniş ve uzman kadrosuyla sizlere aynı gün içerisinde servis olanağı sağlayan firmamız, meydana gelen sorunları daha da ileriye gitmeden tespit eder ve ardından tamir işlemini gerçekleştirir.

Nerede ve ne sebeple meydana gelirse gelsin, kısa süre içerisinde sorunu tespit eden ustalarımız, sizlere yeterli bilgiyi verdikten sonra arzu etmeniz halinde tamir işlemine geçmektedir.

Firmamız, ev işyeri dinlemeden suyun geçtiği her yerde ortaya çıkan su kaçağı sorununu akustik dinleme adı verilen su sesine karşı duyarlı cihaz ile garantili bir şekilde tespit eder ve ardından tamir işlemini gerçekleştirerek sorunu ortadan kaldırır, sizlere rahat bir nefes aldırır

Tıkanıklık sorununu ortadan kaldırırken de aynı hassasiyet ile yaklaşan tesisatçı ustalarımız, evvela tıkanıklığın olduğu yeri özel geliştirilen kameralar ile tespit eder ve ardından, robot adı verilen cihaz ile tıkanıklığa neden olan katı cismi parçalayarak su akışını normale çevirir.

Firmamız Sakarya'nın tüm semtleri, mahallelerinde ve ilçelerinde hizmet veriyoruz.

 Ayrıntılı bilgi edinmek ya da randevu oluşturmak için iletişim bölümünde yer alan telefon numaralarını arayabilirsiniz.